Namo pridavimas2019-10-04T10:15:37+00:00

NAMO PRIDAVIMO INSTRUKCIJA IR PASLAUGOS

 Norite priduoti namą Statybos inspekcijai bei jį įregistruoti VĮ Registrų Centras, tačiau nežinote, kaip tai reikia padaryti? Mes Jums padėsime.
Mūsų šeimos įmonė jau 15 metų padeda žmonėms susitvarkyti, parengti namo ir žemės sklypo dokumentus, susiderinti juos Nacionalinėje žemės tarnyboje, bet kurioje savivaldybėje, priduoti namą statybos inspekcijai bei įregistruoti jį Registrų Centre.

Šiuo metu siūlome tris standartinius būdus, kaip jums galime padėti:

1. Ekonominis. Instrukcija “Namo Pridavimas” – parsisiunčiate tekstinį dokumentą su paveiksliukais ir konkrečiais nurodymais bei pavyzdžiais ir viską pagal juos pasidarote patys… T.y. Namą prisiduodate patys. Labiausiai tinka neskubantiems namų savininkams.

2. Optimalus. Jūs, vadovaudamiesi INSTRUKCIJA, susirenkate visus reikiamus dokumentus, konsultuojatės su mumis ir mes atliekame darbą per INFOSTATYBĄ su Statybos Inspekcija (gauname patvirtintą deklaraciją). Tinka vidutiniškai užsiėmusiems namų savininkams.

3. Maksimalus V.I.P. Užpildote formą, susisiekiame su jumis, įvertiname turimus dokumentus (projektą ir pan.), pasiūlome individualią kainą, pasirašome sutartį, pasidarome įgaliojimą ir viską padarome už jus. Internetu. Labiausiai tinka užsienyje dirbantiems bei gyvenantiems namų savininkams.

Audronė Pivorienė

Rūpesčiai kurie atrodė sudėtingai, buvo išspręsti be vargo. Džiaugiamės pasirinkę teisingus partnerius kurie žino, ką daro. Net Registrų Centro darbuotojai neišsprenė tokių kėblumų…

Deimantas Dalibogas

Namo pridavimo paslauga Šventojoje buvo atlikta kokybiškai ir profesionaliai bei laiku. Aš likau patenkintas. Ačiū!

Petras Špelveris

Kreipiausi į VŠĮ “Statybos teisė” ir sulaukiau profesionalios pagalbos Klaipėdos rajone, Vėžaičių miestelyje. Visi darbai buvo atlikti sutartu laiku.

Vilmantas Pivoras

Esame dėkingi už profesionalias, kokybiškai ir laiku suteiktas paslaugas Plateliuose, priduodant visą sodybą Nacionaliniame Žemaitijos Parke.

Mūsų paslaugomis pasinaudojo jau virš 400 žmonių, o PRISIDUOK PATS instrukcijas parsisiuntė virš 300 … Sėkmingai Instrukcijas pritaikė ir naudingai jomis pasinaudojo tikrai nemaža dalis mūsų tinklapio lankytojų…
Apačioje pasirinkite jums labiausiai tinkančią ir patinkančia paslaugą ir pradėkime draugauti.
Jeigu kažko nesiseks suprasti, visuomet su mumis susisiekite, būtinai padėsim ir iš visų kėblių situacijų ištrauksim…

  • Dalius Viršilas, Instrukcijos autorius

FAKTAI IR SKAIČIAI

Įsigyk INSTRUKCIJĄ už 50% kainos (37.49 EUR) ir prisiduok namą pats!

Dalius Viršlias yra geras žmogus. Nuoširdžiai, sąžiningai konsultuoja. Visados atras laiko išspręsti problemas, kas bebūtų. Dalius turi didelę patirtį sprendžiant ir labai supainiotus, sudėtingus klausimus, dėl to tikrai iš sunkių situacijų išves. Galite pasitikėti šiuo žmogum. Taip pat, noriu pastebėti, kad šiam žmogui pinigai nėra pirmoje eilėje. Greičiau – darbo kokybė ir kliento poreikių kokybiškas patenkinimas. Aš asmeniškai patenkintas jo paslaugomis ir siūlau kreiptis tiems, kas nori gero rezultato.
DONATAS JANICKIS, Bhakti Jogas, Vienuolis, Psichologas, vienas geriausių Klientų
Šioje lentelėje pasirinkite jums labiausiai reikalingą, tinkantį ir patinkantį variantą iš trijų.
Kad ir kokį pasirinktumėt, mes visada būsime su jumis – šalia. Reikalui esant, visuomet skambinkite ir konsultuokitės – mes dirbame beveik be išeiginių…
“STATYBOS TEISĖ” mums padeda tvarkyti Saulės butų kvartalą bei daugiabučių namų teisinę registraciją. Pirmą daugiabutį pridavėm iš pirmo karto – to istorijoje dar nebuvo 🙂 “
Saulius Štombergas, Krepšinio legenda, Europos čempionas

“STATYBOS TEISE” outperforms their service and we here at ADVANTEC are very happy that we found such an amazing team in Klaipeda, while we build a new facility in Free Economic Zone, Pramones str. 16 for our development and strategic partner General Electric

Simona Chaidarova, HR Manager, GE
Statybos Teisė ir Viktoras bei Dalius Viršilai buvo ir yra ypatingai naudingi vykdant labai sudėtingą Delfinariumo rekonstrukciją bei pridavinėjant Lietuvos Jūrų muziejų.
Administracija, Lietuvos jūrų muziejus
VŠĮ Statybos TEISĖ mums rekomendavo Valstybinė Statybos Inspekcija. Samdėme ją statybos užbaigimo, komisijos organizavimo, akto pasirašymo procedūroms ir įvairių dokumentų gaminimo bei valdymo paslaugoms. Viskas pasiteisino – rezultatai akivaizdūs ir tikrai tenkinantys mus.
Administracija, KLASCO

KAI KURIE MŪSŲ NAMŲ PRIDAVIMO DARBAI

MŪSŲ KLIENTAI

ATESTATAI

KAS SVARBU PRIDUODANT NAMĄ ?

Užbaigus naujo statinio statybą, statinio rekonstravimą, atnaujinus (modernizavus) daugiabutį namą ar negyvenamosios paskirties pastatą reikia pastatytus statinius įteisinti įregistruojant juos VĮ Registrų centras nekilnojamojo turto registro centriniame duomenų banke.
Deklaracija apie statybos užbaigimą – statytojo (užsakovo), savininko, valdytojo pasirašytas dokumentas, kuriuo paskelbiama, kad statybos darbai (išskyrus nurodytus statybos techninio reglamento STR 1.05.01:2017„Statybą leidžiantys dokumentai. Statybos užbaigimas. Statybos sustabdymas. Savavališkos statybos padarinių šalinimas. Statybos pagal neteisėtai išduotą statybą leidžiantį dokumentą padarinių šalinimas“ 10.2 papunktyje) užbaigti ar statinio (patalpų) paskirtis pakeista pagal statinio projekto (kai jis privalomas) sprendinius ar teisės aktų reikalavimus, jei statinio projektas nebuvo rengiamas. Deklaracijos rekvizitai patvirtinti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos viršininko įsakymu.

Nebaigto statinio statyba gali būti įregistruota nekilnojamojo turto registro centriniame duomenų banke neužbaigus jo statybos.
Nebaigtos statybos registravimas Lietuvos Respublikoje atliekamas vadovaujantis Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos viršininko 2016-06-08 įsakymu Nr.1V-73 patvirtintu Pažymos apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių išdavimo tvarkos aprašu. Šią pažymą išduoda Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos.

MŪSŲ KONTAKTAI

VŠĮ Statybos Teisė į.k. 303344237
Susisiekite:
tel. (viber) : +370-678-67075, el. p. info@statybosteise.lt

Biuras Vilniuje: Gedimino pr. 9.  tel. +370 600 444 99

Biuras Klaipėdoje: Šaulių g. 44 , tel. 867867075