Apie mus2020-03-08T19:25:46+00:00

Namų pridavimas, statinių legalizavimas, neteisėtų statybų įteisinimas – STATYBOS TEISĖ

Namo pridavimas, techninė priežiūra, statybos teisė

 Namų pridavimas yra tik labai maža mūsų teikiamų paslaugų dalis

Konsultuojame ir padedame įvairiais projektavimo, teritorijų planavimo, žemės padalijimo, statinių legalizavimo darbais. Daugiau kaip 15 metų bendradarbiaujame su Valstybine Teritorijų Planavimo ir Statybos Inspekcija prie LR Aplinkos Ministerijos, tobulinam jų ir savo darbą, prisidedam prie kokybiškesnių paslaugų tiekimo sistemos naudodojams, statytojams, nekilnojamo turto vystytojams ir paprastiems namų ar butų savininkams. Mūsų šeimos kompleksinė: inžinierinė, teisinė, vadybinė ir statybinė patirtis siekia 100 metų – iš kartos į kartą, jau penktoji karta tęsia Statybos veiklą įvairiose gyvenimo situacijose, kai reikia projektuoti, statyti, griauti ar įteisinti statinius Pajūryje ir visoje Lietuvoje.

Pastaruoju metu, labai išpopuliarėjo namų legalizavimo, projektavimo bei namų pridavimo paslaugos užsienyje gyvenantiems, taip vadinamiems mūsų tautiečiams – emigrantams iš Anglijos, Airijos, Švedijos, Norvegijos, Šveicarijos, Vokietijos, Amerikos ir kitų šalių.

Sudarome sutartį bei įgaliojimą ir viską viską sutvarkome mes taip kaip reikia ir kaip klientas pagedauja: laiku, ekonomiškai ir tvarkingai.

Garantiją savo paslaugoms suteikiame visam gyvenimui.

20170210_142643_001

Viktoras Viršilas, Direktorius

Statybos vadovo pareigas ėjo 20 metų. 10 metų dirbo vadovaujant statybos ir restauratorių brigadoms, kartais iki 200 žmonių penkiuose projektuose vienu metu. Apie 10 metų vystė savo statybos paslaugų verslą, o pastaruosius 12 metų dirba statybos techninės priežiūros vadovu, FIDIC inžinieriumi, ES fondų finansuojamuose bei privačiuose projektuose. Aplinkos ministerijos pripažintas ypatingų statinių (gyvenamųjų, negyvenamųjų namų, inžinerinių, uostų, susisiekimo ir kt.) statybos bei statybos techninės priežiūros vadovas. Jo portfelyje daugiau kaip 300 projektų per pastaruosius 40+ metų.

Dalius Viršilas, Projektų Partneris, Konsultantas

Statybos projektų valdymo Magistras, patyręs projektų vadovas (virš 50 projektų), buvęs Valstybinės Teritorijų Planavimo bei Statybos Priežiūros Inspekcijos Inspektorius, atstovavęs Klaipėdos Apskrities Viršininką teismuose, statybos informacinių sistemų kūrimo ir naudojimo (pvz. Infostatyba) konsultantas – konsultuoja įvairiais statybos valdymo, statybos teisės, legalizavimo bei kūrybinių sprendimų, kai niekas nepadeda, klausimais.

ATESTATAI

Ką sako kai kurie mūsų klientai

“STATYBOS TEISĖ” mums padeda tvarkyti Saulės butų kvartalą bei daugiabučių namų teisinę registraciją. Pirmą daugiabutį pridavėm iš pirmo karto – to istorijoje dar nebuvo 🙂 “
Saulius Štombergas, Krepšinio legenda, Europos čempionas

“STATYBOS TEISE” outperforms their service and we here at ADVANTEC are very happy that we found such an amazing team in Klaipeda, while we build a new facility in Free Economic Zone, Pramones str. 16 for our development and strategic partner General Electric

Simona Chaidarova, HR Manager, GE
Statybos Teisė ir Viktoras bei Dalius Viršilai buvo ir yra ypatingai naudingi vykdant labai sudėtingą Delfinariumo rekonstrukciją bei pridavinėjant Lietuvos Jūrų muziejų.
Administracija, Lietuvos jūrų muziejus
VŠĮ Statybos TEISĖ mums rekomendavo Valstybinė Statybos Inspekcija. Samdėme ją statybos užbaigimo, komisijos organizavimo, akto pasirašymo procedūroms ir įvairių dokumentų gaminimo bei valdymo paslaugoms. Viskas pasiteisino – rezultatai akivaizdūs ir tikrai tenkinantys mus.
Administracija, KLASCO

FAKTAI IR SKAIČIAI